SAP Project Manager

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- vést IT projekty zaměřené na ERP systémy
- podílet se na realizaci strategie přechodu od 100+ ERP systémů k 10 Core systémům
- řídit deployment projekty v regionu EMEA s cílem přejít od legacy systémů ke core ERP (SAP/Oracle)
- vést integrační projekty napříč různými funkcemi a organizacemi
- spolupracovat s interními týmy i kontraktory/třetími stranami
- zodpovědný za dosažení projektových cílů a plánů menšího až středního rozsahu
- podílet se svou oblastí na dosažení cíle rozsáhlejšího programu
- zastřešovat každodenní dokončení projektových cílů zahrnující projektové plánování, časové harmonogramy, integrace projektových plánů, sledování nákladů, identifikace možných rizik, reporting
- podporovat komunikaci na projektu během implementací

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o práci na hlavní zaměstnanecký poměr, celý úvazek
- zajímavé platové ohodnocení (dle znalostí a zkušeností), možnost profesního a kariérního růstu a aktivního využití AJ
- možnost cestování do zahraničí, práce na interdisciplinárních projektech s využitím moderních technologií
- zaměstnanecké benefity jako 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, stravenky/karta, jazykové kurzy a možnost aktivního využití angličtiny, penzijní připojištění, Multisport karta, flexibilní benefitový systém, placené volno při speciálních příležitostech (svatba, narození dítěte, stěhování apod.), hrazené volno na studium, výhodné T-Mobile tarify, očkování proti chřipce, volnočasové aktivity přímo v areálu firmy (např. kurzy jógy)

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis. Uveďte, prosím, také kód pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská pobočka významné nadnárodní technologické společnosti.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost ERP systému SAP nebo Oracle
- znalost metodologie projektového řízení
- plynulá znalost AJ na pokročilé úrovni
- alespoň 3 roky zkušeností v projektovém managementu
- podmínkou zkušenosti s implementací/deploymentem/optimalizací SAP nebo Oracle systémů
- zkušenosti s globálními projekty
- velkou výhodou zkušenosti s implementací ve výrobním prostředí
- výhodou zkušenosti s vedením většího počtu lidí ve více lokalitách
- VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru (min. Bc.)
- ochota cestovat po světě
- schopnost vést tým lidí v různých rolích a kulturách, výborné verbální a prezentační dovednosti, schopnost efektivně komunikovat se stakeholdery na vyšších úrovních, dobré porozumění business procesům

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3689311  Posting date: 12.7.2019