Integration Developer (Java, eCommerce)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete:
- v Java SE vyvíjet integrační rozhraní a služby pro interní i externí systémy napříč celou společností (eCommerce, Retail, HR a další)
- pracovat s různými integračními platformami
- v kontaktu s technologiemi, jako je Maven, Jenkins, Artifactory, Jira, Confluence aj.
- mít slovo při tvorbě standardů pro testování a automatizaci
- úzce spolupracovat s ostatními členy integračního týmu, vyvíjet podle agilních metodik
- často využívat angličtinu při komunikaci s brněnskými i zahraničními kolegy
- mít z terasy výhled na celé Brno :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- společnost nabízí zaměstnanecký pracovní poměr (plný úvazek) nebo práci na živnostenský list
- dále nabízí např. kurzy AJ, školení soft-skills, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na sportovní aktivity, apod.

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj životopis. Pokud jste u nás už absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a oslovíme je v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Brněnská pobočka mezinárodní společnosti zabývající se vývojem rozsáhlých e-shopů s vysokou návštěvností.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost JavaSE
- znalost formátů XML/XSDs, CSV a/nebo JSON
- výhodou znalost Groovy a/nebo NodeJS
- výhodou orientace v SOA
- pokročilejší znalost AJ (aktivní využití při komunikaci se zahraničními kolegy)
- ideálně 2 roky praxe s vývojem v Javě
- zkušenost s verzovacími systémy
- velkou výhodou zkušenost s agilním vývojem
- výhodou praxe s vývojem v Google Apigee
- proaktivní přístup, dobré komunikační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3776370  Posting date: 1.10.2019