Project Manager (CRM implementace)

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici budete zodpovědní za:
- vedení nových strategických projektů s cílem změnit běh budoucího firemního businessu
- zavádění CRM customizací, definování a implementaci nových služeb za účelem podpory zaměstnanců napříč EMEA regionu
- tvorbu a vedení projektových týmů, přidělování zodpovědností a sledování jejich realizace
- dohlížení na strategické projekty a hlídání jejich stavu, běhu a včasné dokončení
- navrhování zlepšení procesů a jejich implementaci také ve spolupráci s IT service delivery týmem
- udržování a rozvíjení vztahů s interními i externími partnery, třetími stranami
- reportování statusu a postupu projektů, nastavování priorit
- rozvíjet vztahy s business stakeholdery za účelem určení klíčových strategií a vyloučení duplicitních prací na projektu
- poradenství manažerům a členům týmu v oblasti implementace správného řešení, dále mentoring v oblasti možností, rizik, důsledků, také v oblasti analýzy nákladů i benefitů daného IT/IS řešení
- zastřešení poskytování konzultací v oblasti CRM
- návrh aplikací díky znalosti aplikovatelných technologií a nástrojů pro MS Dynamics CRM a propagaci best practices v těchto návrzích
- customizaci aplikací pomocí plug-ins, workflows, reportů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jedná se o zaměstnanecký pracovní poměr na dobu neurčitou, plný úvazek
- lokalita: Bratislava, případně Brno/Praha s možností částečné práce z domu a občasnými služebními cestami do Bratislavy, případně občas do Vídně
- benefity: týden dovolené navíc, možnost částečného home-office (až 2 dny v týdnu), flexibilní pracovní doba, stravenky, mobilní telefon, notebook, prostor pro rozvoj a kariérní růst

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis nebo odkaz na LinkedIn.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat. Ostatní zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat, jakmile pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

CRM (Customer Relationship Management) - Pokročilý

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost projektového managementu
- znalost CRM systémů a nástrojů
- znalost MS Dynamics CRM velkou výhodou
- porozumění interním business procesům
- plynulá znalost AJ (výhodou znalost dalšího jazyka)
- min. 5 let praxe s řízením projektů
- zkušenost s některou renomovanou metodologií vedení projektů
- zkušenosti s implementací CRM projektů v rámci mezinárodního prostředí
- zkušenosti s vývojem a implementací aplikací
- výhodou zkušenosti s kooperací se třetími stranami a koordinací služeb poskytovaných partnery
- VŠ vzdělání technického směru (min. Bc.)
- analytické schopnosti a metodičnost
- iniciativa, proaktivita, samostatnost a schopnost prioritizovat práci a pracovat na více projektech zároveň, schopnost dotahovat projekty do konce
- skvělé organizační a komunikační dovednosti a schopnost vyjednávání na všech úrovních v rámci firmy i mimo ni
- nadšení do týmové práce a schopnost utvářet pozitivní pracovní prostředí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3858032  Posting date: 2.3.2020  Lower salary limit (gross): 70 000 Kč/měsíc