Recruitment konzultant/ka

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budeš dělat?

- pronikneš do oboru IT recruitmentu a zorientuješ se v aktuálních IT trendech
- posuzovat CV kandidátů a vyhodnocovat jejich vhodnost na konkrétní pozice
- vést pohovory s IT specialisty (např. s programátory, správci sítě, vedoucími projektu apod.)
- vyhledávat kandidáty z firemní databáze, na sociálních sítích, pracovních portálech apod. a oslovovat je s vhodnými nabídkami
- vytvářet osobní profily kandidátů včetně popisu odborných znalostí a zkušeností
- vést osobní i telefonická jednání se stávajícími i budoucími klienty (specifikace obsazovaných míst, poradenství ohledně situace na trhu práce atd.)
- poskytovat kariérní poradenství uchazečům o práci
- mít možnost podílet se na marketingové strategii, vymýšlet příspěvky na sociální sítě a mnoho dalšího

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme plný i částečný pracovní úvazek s flexibilní pracovní dobou (minimálně nadpoloviční úvazek), nástup možný ihned či dle domluvy.

Čeká Tě práce ve fajn kolektivu a taky spousta firemních benefitů, jako jsou např. týden dovolené navíc, sickdays, stravenky, kurzy AJ, telefon s tarifem i pro osobní využití, občerstvení na pracovišti (výborná káva, čaj a něco dobrého na zub), teambuildingové akce a další (rádi představíme osobně). Více o nás najdete na našem webu www.itjobs.cz.

Informace o náboru

Pokud se chceš stát členem našeho týmu, pošli nám svůj životopis nebo odkaz na profil na LinkedInu a motivační dopis.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jak si Tě představujeme?

- zajímá tě oblast HR a recruitment
- chceš se orientovat v IT, sledovat nejmodernější trendy a být v kontaktu s lidmi, kteří se podílejí na jejich vytváření
- domluvíš se dobře anglicky
- umíš taky skvěle česky (slovem i písmem)
- zvládáš pracovat týmově, nedělá ti problém plnit úkoly i samostatně, máš příjemné vystupování, velmi dobré komunikační schopnosti a písemný projev, empatie pro tebe není jen cizí slovo, chceš se učit nové věci, je ti blízká orientace na zákazníka, spolehlivost, pečlivost, flexibilita, rychlost
- studuješ poslední ročník nebo jsi čerstvým absolventem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3864461  Posting date: 6.2.2020  Lower salary limit (gross): 25 000 Kč/měsíc