Junior Náborár Recruiter pre Gastro sektor Home-Office (SK, CZ, HU, SL)

J4G PARTNER COMPANY, spol. s r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiacodmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do Tímu ďalšiu osôbku ktorá by nám pomohla vyhľadávať Gastro a Hotelový personál ktorý má záujem o prácu v zahraničí.

Robil/a si niekedy v zahraničí ? Si stále nalepený/á na Sociálnych sieťach??? Cheš byť pánom svojho času?
Tak čítaj ďalej:

Nehľadáme profi recruitera, ale daná osôbka musí mať skúsenosti už s Gastro prácou v zahraničí, ideálne Rakúsko,Nemecko..
Nakoľko naši klienti sú 90% z Gastrosektora,je potreba mať základné vedomosti, aký je rozdiel medzi Kuchárom HP a Kuchárom Alacarte, alebo Čašník chef De rang a Commi de Rang...

Viac toho ako pracujeme sa dozviete na www.job4gastro.sk
Máme TOP referencie! Žiadne poplatky !
Ak si myslíte,že ste ku nám vhodný do Tímu,tak napíšte prosím krátky email že prečo spolu so Životopisom.
Jazyk by bol veľmi vhodný Nemecký alebo Maďarský, príp. Slovinský, Chorvátsky.

Máme záujem aj o spoluprácu s Českej republiky formou Živnosti.

Nástup možný ihneď
Len formou Home office-z domu
Pracovný čas, si rozdeluješ sám/a../ nehrá rolu/

-Možnosť živnostenskej spolupráce
- možnosť stáže
- možnosť TPP alebo polovičný.
Resp. každý kto chce TPP musí prebehnúť školením jednomesačným na polovičný úväzok.-
Ak je tu nejaký Senior Recruiter, ktorý má skúsenosť tak samozrejme može nám napísať požiadavky svoje vlastné

Prosím použiť len email. Nevolať.

Práca z domu, Home office, notbook, telefón, možnosť karierneho rastu, svoj pracovný čas, super tím, overená spoločnosť, máme TOP referencie

Ďakujeme veľmi pekne každému kto sa prihlási, ale vyhradzujeme si právo odpísať len vybraným uchádzačom ktorý splnajú kriteria.

Prosím použiť len email.Nevolať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť sa zaoberá Recruitment-om, resp. náborom zamestnancov pre zahraničnú gastronómiu a hotelierstvo v Nemecky hovoriacich krajinách. Spoločnosť je absolútne bez poplatkov a iných obmedzení.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, cestovný ruch, obchodná

Český jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Chorvátsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovinský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Facebook - Mierne pokročilý
Instagram - Mierne pokročilý

Predpoklad na splnenie našich jednoduchých podmienok je byť, resp. mať vedomosti z hotelierstva v zahraničí

Spoločnosť sa zaoberá Recruitment-om, resp. náborom zamestnancov pre zahraničné spoločnosti v Nemecky hovoriacich krajinách. Spoločnosť je absolútne bez poplatkov a iných obmedzení.Pracovné zmluvy majú uchádzači priamo so zamestnávateľom, u ktorého začne pracovať.Spolupracujeme so zahraničnými náborovými spoločnosťami, a tým pádom zaručujeme každému žiadateľovi, všetky právne náležitosti pracovného pomeru v tej danej krajine , podľa platnej legislatívy v danej krajine.Uchádzanie sa zamestnania v gastronómii cez našu spoločnosť , záujemcom odpadajú povinnosti sa zamestnať v personálnej agentúre,odpadajú rôzne poplatky a zmluvy.
ID: 4337416  Posting date: 24.5.2022  Lower salary limit (gross): 800 EUR/mesiac