Práca na farme v Dánsku s komunikatívnou AJ , aj bez praxe.(pomocný pracovník)

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Holandsko, Dánsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Marec / Apríl 2019
Mzdové podmienky (brutto)
€2145

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodných pracovníkov na farmy.
Jendá sa o farmy so zvieratami (kravy, ošípane, norky) a rastlinné farmy.

Lokalita práce: ( napr mesto Bornholm , taktiež cele uzemie Dánska ).

Platové podmienky:
16 000 DKK/mesačne = € 2145
Pracovný fond 160 hod/mesiac
Nadčasy možné pod dohode.

Nápň práce.
Jedna sa o manualnú prácu na farme alebo skleníku a rastliných poliach.
Farmi su s ošipanymi , kravami, norkami.
Farmi su situované po celom uzemi Danska.
Zvieracie Farmy si vyžaduje Vasu variabilitu čo sa týka pracovných hodin.

Farma s kravami pracuje v dvoch intervaloch počas šichty skoro ráno a neskor popoludni. Bežne manualne práce na farme, manipulacia s hnojivom, slamou, seno, krmenie , dojenie, starostlivosť o zvierata a upratovanie stajni.

Farma ošipane: bežna starostlivost o ziverata, krmenie prasiat a prasnic male prasiatka, čistenie zvierat tlakovou vodou hadicou, ošetrovanie – podavanie mediciny popripade injekcii, strihanie chvostov.

Farma noriek: vyžadujú sa tie iste prace ako pri praci s ošipanými.

Skleniky alebo práca s rastlinami: vyžaduje sa praca v skleniku vnutri hangaru, alebo vonku na poliach, strihanie, rezanie, kosenie buriny, premiestňovanie rastlin , príprava na expedíciu a predaj.

Práca vhodná pre ľudí s pozitívnym prístupom k zvieratam a všeobence k prostrediu ako su farmi apod.
Dobré platové ohodnotenie.
Práca na Dansku zmluvy podľa legislatívy.
Práca bez stresu v prostredí medzi rastlinami alebo zvieratmi.
Lacne dostupne ubytovanie zabezpečené po príchode do krajiny.
Minimálne vzdialenosti do práce z ubytovania.
V prípade potreby transport do práce zabezpečený farmárom.
Dlhodobá práca, Možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca po určitej dobe.
Možnosť sa zdokonaliť v AJ. Spoznať Dansku kulturu a iné.
Asistencia zo zakúpením cestovného lístka, vypracovaný Plán cesty do Danska.
Asistencia pri vráteni dani z štátou EU.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala , pošlite nám životopis na emailovú adresu : [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čisle : 00421/915 231 517, 00421/944 258 690

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Farmari, Rastline skelniky a polia, Praca so zvieratami.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmy, poľnohospodárstvo,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny vzťah k zvieratám.
- mierne pokročilá úroveň anglického jazyka
- ochota pracovať min 3 mesiace a viac.
- dobrý zdravotný a fyzický stav

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3615530  Posting date: 6.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: €2145