Zvárač TIG/INOX metoda. Dánsko, Plat €3200. Ubytovanie zdarma. Zmluva s firmou (zamestnanecky pomer)

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Nemecko, Dánsko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď po dohode.
Mzdové podmienky (brutto)
3 200 - 3 300 EUR/mesiac€3200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodných zváračov TIG/INOX metóda.
Taktiež do budúcna aj iné typy zvarania MIG/MAG/ TIG a podobne.
Jedná sa pracovný pomer priamo pre Dásku firmu. (zamestnanec !)

Lokalita práce: ( Syddenmark Júžné Dánsko ).

Platové podmienky:
€3200/mesačne "Brutto"
€20/hodina
Pracovný fond 160 hod/mesiac.
Nadčasy možné pod dohode.

Jedna sa o pozíciu Zvárač TIG-INOX metóda zvárania. Ochota pracovať v viac smernej prevádzke ! Lokalita Syddenmark Južné Dánsko. Práca je na dlhodobo. Pracovná zmluva priamo s firmou na zamestnanecký pomer podľa Dánskej legislatívy. Požaduje sa skúsený a samostatný zvárač s praxou aspoň 2 roky praxe. Referencie výhodou. Schopnosť sa dohovoriť v práci Anglicky, Nie je k dispozícii žiadny iný Slovak na pracovisku. Zvary sú pre rôzneho charakteru zámočníckymi práce, taktiež potrubia, nehrdzavejúca oceľ, napr:, plošiny, rohy , kúty a podobne.

Vid link youtube video: https://youtu.be/rZxtAjutLYQ

Možnosť osobného rastu a postupu v práci.
Dobré platové ohodnotenie.
Ubytovanie poskytované ZDARMA !
Práca na Dánsku zmluvy podľa legislatívy.
Asistencia Dánskeho partner s registráciou na úradoch v Dánsku !
Nové pracovné skúsenosti.
Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
Pracovná zmluva priamo s Dánskym Zamestnávateľom (nie živnosť !)
Možnosť sa zdokonaliť v AJ. Spoznať Dánsku kultúru a iné.
Asistencia zo zakúpením cestovného lístka, vypracovaný Plán cesty do Dánska.
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala , pošlite nám životopis v Anglickom jazyku na emailovú adresu : [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čisle : 00421/944 258 690, 00421/915 231 517

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Výroba, Priemysel, Strojárenstvo. Personalistika,.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemysel, Výroba, Strojárenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Skúsený zvárač s praxou.
- Mierne pokročilá úroveň anglického jazyka.
- Ochota pracovať dlhodobo.
- Dobrý zdravotný a fyzický stav.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3639703  Posting date: 8.4.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 3 200 - 3 300 EUR/mesiac€3200