Fasádnik/Murár, Aj partie ! Rakúsko, €15,06/hod. + dieta €41,40 "netto"/ deň.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Ihneď po dohode
15,06 EUR/hod.+€ 41.40/dieta "netto" +13 a 14 plat. + Dovolenka. + Ubytovanie zdarma v týždni.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme fasádnikov na dlhodobú prácu na stavbe v Rakúsku ( Linz a okolie ) .
Vyžadujeme prax ako fasádnik / murár aspoň 3 roky .
Práca je vhodná pre jednotliivcov ale aj partiu 3- 5 ľudí.
Pracujete na rakúsku pracovnú zmluvu .

Platové podmienky:
+ €15.06/hod.
+ €41.40/dieta "netto"/deň.
+ 13 & 14 plat navyše.
+ Preplatená dovolenka.
+ ZDARMA ubytovanie (Pondelok až Piatok).

Hradené ubytovanie zamestnancom (Sobota-Nedeľa) sťahované z platu (€ 20/noc).

- Dobré ohodnotenie €15.06 + €41.06 "netto"diety / deň .
- Benefit 13 & 14 plat navyše v roku !
- ZDARMA ubytovanie počas týždňa !
- Preplacaná dovolenka !
- Pracovná Rakúska zmluva (zamestnanec)
- Práca vhodná pre jednotlivcov aj partie!
- Možnosť dlhodobej práce.
- Vhodné aj pre partiu pracovníkov 4-5 v skupine , kde aspoň jeden ovláda NJ.
- Asistencia JOB 4U konzultanta pri organizovaní potrebných záležitosti.
- Asistencia JOB 4U konzultanta pri vrátenie dani zo štatou EU .

Ak máte o prácu záujem pošlite na životopis v Nemeckom jazyku na emailovú adresu : [email protected] alebo nás kontaktujte na tel. čísle 00421/ 944 258 690.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Rakúska personálna agentúra zaoberajúca sa stavebnou činnosťou , výroba, strojareský priemysel a pod.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Murár,

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- prax ako fasádnik / murár.
- znalosť komplet systému zatepľovanie a fasada.
- nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.
- možnosť nastúpiť ihneď.
- ochota pracovať min 3 mesiace a viac.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3960675  Posting date: 2.9.2020  Lower salary limit (gross): 15,06 EUR/hod.