Stavebný robotník do Švajčiarska €6.850/mesačne + Diéty. Jednotlivci alebo partia dvoch robotníkov. Dlhodobá práca, ubytovanie zabezpečené !

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Termín nástupu
ihneď po dohode.
Mzdové podmienky (brutto)
5 850 - 6 825 EUR/mesiac+ Diety za pracovný deň "netto"

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Platové podmienky.
CHF 30.00 – CHF 35.00/ hod. „brutto“
CHF 5.850 – CHF 6.825 / mesačne (pri 45 hod/týždni)
CHF 16.00 – CHF 18.00/ diéty na deň „netto“
Plat zohľadnený podľa vašich odbornosti a praktických skúsenosti!
Týždenne vyplácanie (možne dohodnúť na firme)
Švajčiarska pracovná zmluva (zamestnanec).

Pre nášho klienta ktorý zabezpečuje pracovný personal v oblasti STAVEBNICTVO, hľadáme Robotníkov. Jedná sa o kumulovné pozicie ako je : Murár, Tesár, Stolár, Šalovač, Fasádnik, Sadrokartonista. Všetky tieto práce su dostupne pre jednotlivca alebo partiu 2 robotníkov. Práce su na dlhodobo. Podľa Vaších preferencii a odbornej znalosti vykonávate jednotlivé práce na stavenisku. Práca je po celom území Švajčiarska, pracujete na švajčiarsku pracovnú zmluvu. Pracovník, by mal byť všeobecné zručný, rozumie výkresovej dokumentácii. Vedieť používať potrebne náradie k práci , rýchlo sa učí novým veciam. Vlastné auto, alebo auto min pre 2 v partii nutné.

Švajčiarska pracovná zmluva.
Dobré platové ohodnotenie.
Vyplácane diéty za pracovný deň
Zálohové platby možne už Týždenne!
Množstvo pracovný hodín !
Ubytovanie zabezpečené pre Vašim príchodom !
Asistencia Švajčiarskeho partnera s registráciou na úradoch.
Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
Vypracovaný Plán cesty na miesto určenia.
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU a CH.

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis v Nemeckom jazyku na email: [email protected]
Preferujeme uchádzačov ktorý už majú skúsenosti s prácou na stavbách, Preferujeme odborníkov nie pomocníka. Napr. Murár, Fasádnik, Sadrokrtonista, Stolár, Tesár, Šalovač. Nutne sa dohovoriť v NJ a mať vlastné auto !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebný priemysel, Rekonštrukcie a výstavba Drevo domy, Montované sendvičové stavby, Drevené obklady, drevené opláštenie budov, Terasy, stavebný stolári, a nábytkový stolári. Murovanie na stavenisku, Fasádne práce pri zatepľovni. Interierové práce so Sadrokartonom, Motaž okien na stavbe, Debniace práce pri betonovaní a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebný robotiník, Murár, Tesar, Stolár, Šalovač , Sadrokarton...

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctov, Stavebné práce.

Počet rokov praxe

3

Stavebný robotnik - rôzne pozície.
Vyučný list v danom odbore výhoda.
Ochota min 3 mesiace a viac.
Dohovoriť sa NJ , vlastné auto !

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4089916  Posting date: 4.8.2021  Lower salary limit (gross): 5 850 EUR/mesiac