Tesári/šalovači. Práce pre Drevo domy, Terasy, Odvetrané Fasády, Peri Doka-šalung apod. Vhodné aj pre partie !

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko, Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď po dohode.
Mzdové podmienky (brutto)
Od 6 435 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Platové podmienky.
Pre oblasť Švajčiarska
CHF 33.00 – CHF 35.00/ hod. „brutto“
CHF 6.435 – CHF 6.825 / mesačne (pri 45 hod/týždni)
CHF 18.00/ dieta deň „netto“

Pre oblasť Rakúsko
€14.67/ hod "brutto"
+ €26.40/ dieta deň "netto"
+ Ubytovanie ZDARMA !
+ 13 a 14 plat v roku navyše.
+ príplatky za prácu nadčas a víkend.

Plat zohľadnený podľa vašich odbornosti a praktických skúsenosti!
Týždenne vyplácanie (možne dohodnúť na firme)

Švajčiarska / Rakúska pracovná zmluva (zamestnanec).
Klient má rozsah prác v oboch krajinách, Vaše umiestnenie záleži od preferencii v životopise resp. po absolvovaní tel rozhovoru s Vami.

Jedná sa o prácu všeobecné pre stavebného Tesára, alebo aj Tesár šalovač. Pracovník ktorý ma skúsenosti s pracou s drevom prevažne sa pracuje pre odvetrané fasády z dreva, drevené fasádne obklady na domy , práce a montáže pre drevo domy, sendvičové stavby, taktiež väzníky , terasy - pergoly a iné objekty. Tesár šalovač pracuje iba výlučne so šalovacími dielcami napr. peri doka a iné.. Práca je po celom území Švajčiarska a Rakúska. Budete zaradení podľa Vašich skúsenosti a preferencii v životopise. Požadovaná znalosť NJ B1 level, vedieť sa dohovoriť v práci a na firme. Práca je na dlhodobo. Vlastné auto nutné.

Švajčiarska alebo Rakúska pracovná zmluva podľa zaradenia.
Dobré platové ohodnotenie.
Vyplácane diéty za pracovný deň
Výplaty možne už Týždenne!
Množstvo pracovný hodín !
Ubytovanie zabezpečené pre Vašim príchodom !
Asistencia partnera s registráciou na úradoch.
Dlhodobá práca pre jednotlivcov aj partie.
Vypracovaný Plán cesty na miesto určenia.
Asistencia pri vrátení dani z štátov EU a CH.

V prípade Vášho záujmu zašlite Vaš životopis v Nemeckom jazyku + Vaše foto. Uprednostníme kandidátov ktorý maju vlastné auto a dohovoria sa NJ. Kontakt : [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Personálny leasing, zabezpečenie odborných pracovníkov v oblasti Stavebníctvo, Drevospracujuci priemysel, Výroba Nábytku, Vystavba a rekonštrukcie drevo domy...Oblasť pôsobenia Rakúsko a Švajčiarsko !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebný Tesár, šalovač, stolár a pod.

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Tesár, Stolár, Šalovač, stavebnictvo

Počet rokov praxe

3

Znalosť čitať výkresy
Ochota pracovať min 3 mesiace a viac
Vlastné auto a Nemecky B1 level dohovoriť sa .
Prax ako stavebný Tesár, alebo šalovač aspoň 3 roky

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4097573  Posting date: 7.6.2021  Lower salary limit (gross): 6 435 EUR/mesiac