Skladník-čka pre sklady s oblečením a elektronikou .

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
Ihneď po dohode
Od 2 000 EUR/mesiac+ €10.38 / hod. + 8 % preplatená dovolenka + preplatené nadčasy a víkend. + preplatené cestovné náklady + Ubytovanie a strava zdarma počas karantény

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plat:
od €8.42 - €12.60/hod.
+ príplatky za prácu nadčas.
+ príplatky za prácu cez víkend.
+ 8,33% dovolenky k výplate mesačne.

Benefity k platu:
- Preplatené cestovné do výšky €125 / osoba.
- Dochádzkový bonus €25/týždeň (prvý mesiac)
- Príplatky pre vodiča služobného auto.

Náplň práce:
Jedná sa o prácu v teplom sklade alebo aj s časti na produkčnej linke.
Pracujete s jemnou elektronikou, medicínske zariadenia, zdravotnícke potreby, športové oblečenie a potreby pre šport. ale aj iné typy tovaru.
Skladník / operátor, vybavenie objednávky podľa zadanie a príprava na expedíciu, taktiež určité úkony zahŕňajú aj prácu ako operátor v stoji na stanovišti alebo pri linke jednoduché úkony, balenie, montáž , triedenie kazových produktov. Práca vhodná pre skupinky , chlapcov , dievčatá.

Dostupné Lokalita : Tilburg Waalwijk, Eindhoven, Born, Heerlen, Roosendaal , Moerkapelle a iné lokality.

Príjemne prostredie, nenáročná práca vhodná aj pre dievčatá.
Dobré platové ohodnotenie a príplatky za prácu nadčas a víkendy.
Týždenné výplaty + BONUS ! (platí mesiac Maj)
Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
Ubytovanie zabezpečené pre príchodom do NL a strhávané až z výplaty.
Možnosť benefitov v prípade že robíte aj vodiča na služobnom aute.
Možnosť prejsť na kmeňového zamestnanca po určitej dobe.
Zabezpečená doprava z/do práce nad 10 km.
Teplé a čisté pracovné prostredie.
Možnosť sa zdokonaliť v AJ.
Asistencia zo zakúpením cestovného lístka, vypracovaný Plán cesty do Holandska

V prípade záujmu o prácu v skladoch - Logistika, nám zasielajte výlučne životopisy v AJ na [email protected] kontakt : 00421/915 23 1517

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Klient pôsobí v oblasti personálny leasing, zabezpečenie pracovnej sily pre výrobu, produkciu, logistika , sklady, taktiež aj stavebníctvo a technické pozície !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Skladník, Operátor,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skladník, Operátor, Vysokozdvižný vozík a pod.

Ochota pracovať na smeny.
Flexibilná pracovná doba.
Ochota pracovať min 3 mesiace a viac.
Predošlé skúsenosti v sklade , logistike vítane!
Vedieť čítať , písať v AJ

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4101738  Posting date: 12.6.2021  Lower salary limit (gross): 2 000 EUR/mesiac