Tesár šalovač / betonár ! €3.791/mes., služobné auto. Slovensko-Český kolektív v práci !

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď po dohode
3 791 EUR/mesiacTurnusová práca. Lacné ubytovanie. Služobné auto zdarma. Služobné náradie zabezpečené.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Platové podmienky:

€17.50/hod. (Tesár šalovač/Betonár/všeobecné Stavbár so znalosťou ANJ/NJ) €3.791 / mesačne (50 hod/týždni)
€15.00/hod. (pomocník pri šalovaní/betónovaní) €3.250/mesačne (50hod/týždeň)

Fakturácia mesačne, splatnosť 15 dní.
Záloha €300 / na účet možná od 5 dňa v práci!

Benefity:
Doprava z / do práce poskytnutá ZDARMA !
Pracovné náradie na zákazky poskytnutá ZDARMA !

V danom momente sa práce vykonávajú v Rotterdam - Holandsko.

Jedná sa o prácu v exteriéry, (práce na novo budovanej rýchlostnej ceste). Budete pracovať ako 5 členná koordinovaná skupina. Budete montovať šalovacie dielce (vopred vyrobené na mieru,) do výšky 2m a dĺžky 20m v celku. Následne budete betónovať za pomoci Pumpa-domiešavač). Armatúra už hotová -nerobíte s armovaním. Pri vyzretosti betónu cca 24h, debnenie demontujete, začistíte a následne sa to opakuje denne. Norma je zabetónovať 1 dielec o rozmeroch 2mx20m v celku za deň.

Min 1 z 5 člennej skupiny pracovníkov by mal byť už so skúsenosťami pri podobnej práci ako je betónovanie / debnenie (šalovacími dielcami). Vyučený alebo min 3 roky praxe s betónovaním a debnením na stavbe a priemyselných objektoch , alebo cestné komunikácie. Mal by sa dohovoriť s ANJ alebo NJ. Ostatný pracovníci nemusia byť až tak odborne zdatný ale musia mať predošle skúsenosti s podobnou pracou na stavbe. Musia byť prakticky zmýšľajúci a byť schopný vykonávať tuto manuálnu činnosť.

Dobré platové ohodnotenie.
Garancia pracovných hodín.
Dlhodobá pracovná príležitosť.
Turnusová práca 6/2 alebo dohoda možná.
Služobne auto z/do práce ZDARMA.
Náradie zabezpečené na zákazku ZDARMA.
Ubytovanie zabezpečené po príchode do NL.
Nenáročná práca pre robotníkov s praxou.
Pravidelné úhrady faktúry.
Záloha €300 / možná na vyžiadanie.
Nepotrebujete vlastne náradie ani dopravu.
Anglický jazyk postačuje iba pre 1 z 5 člennej partie. (Slovensko – Český kolektív).

V prípade záujmu, nám zašlite životopis v SJ /ČJ na [email protected] , Ak mate otvorenú živnosť dodatočné pošlite kópiu Vášho živnostenského opravenia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebný priemysel, Prípravné práce na cestnej komunikácii, Rekonštrukcie a výstavba rod domov a iné komerčné objekty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Tesár, šalovač, Murár, Stolár, Stavebný robotník

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo, Cestné stavby, Debnenie, Betónovanie

Počet rokov praxe

3

Ochota pracovať min 3 mesiace a viac.
Prax ako Tesár šaľovač, Murár, Stolár, Betonár, Železiar alebo všeobecné skúsenosti v stavebnom sektore, cestné komunikácie a pod..
1 z 5 skupiny sa dohovorí ANJ alebo NJ
Manuálne zručný a dobrá kondícia.
Ochotný pracovať 10 hod denne.
Práca na živnosť alebo ochota si otvoriť živnosť.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4118772  Posting date: 8.7.2021  Lower salary limit (gross): 3 791 EUR/mesiac