Online Produktový Ředitel

Job Leader Europe

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovní činnost:
Pozice B-1
Péče o svěřené portfolio produktů a řízení produktových manažerů
Sledování trhu, monitorování aktuálních trendů a jejich identifikaci
Tvorba strategických plánů, a to včetně návrhu, tvorby a spuštění nových produktů
Podpora globální marketingové strategie svěřených produktů, tvorba produktových materiálů, produktová školení a vzdělávání obchodních reprezentantů firmy
Podpora globální strategie firmy z pohledu produktového portfolia
Supervize nad kvalitou produktů
Spolupráce na určování cen produktů
Reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme :
Zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
Možnost seberalizace a spolupráce na unikátních projektech
Možnost dalšího profesního růstu a větší zodpovědnosti
Přátelské a podporující prostředí
Školení a další vzdělávání dle potřeby
Nadstandardní platové ohodnocení + bonusy 20% z ročního platu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Marketingová přední společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání
Zkušenosti z oboru min. 5 let (media, příp. finančnictví, banky, atd.)
Velmi silnou, energetickou a proaktivní osobnost
Výborné analytické schopnosti
Musí rozumět číslům, zkušenosti s řízením týmu a nastavováním budgetů
Samostatnost a proaktivní přístup, orientace na výsledek
Časová flexibilita, pokročilé komunikační a vyjednávací schopnosti
Profesionalita a hlad po úspěchu
ŘP sk.B, ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3105679  Posting date: 17.6.2017