Projektový inženýr v moderní technologii

Job Leader Europe

Místo práce
Okres Kladno, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Realizace zakázky (projektu) do sériové výroby, včetně řízení jakosti a EMS
Odpovídá za úroveň technologie zakázky
Technické posouzení možnosti realizace požadavků zákazníka
Odpovídá za užitnou hodnotu a jakost výrobků, vyrobených jim schválenou technologií
Vypracování, projednání a schválení technických dodacích a přejímacích podmínek na dodávky materiálu výrobků a výrobní kooperaci na vstupu i výstupu
Spolupráce při tvorbě kontrolních postupů
Zpracování plánu kapacit strojů a zařízení dle normy Společnosti
Včasné vypracování a předání kompletní dokumentace pro sériovou výrobu (materiálové listy,technologické postupy, operační návodky, normy spotřeby práce, soupisy výrobních pomůcek, výkresy výrobních kontrolních pomůcek)
Ověřování schválených návrhů nových technologií a za předložení výsledků ověřování
Odpovídá za kvalitu a úplnost vstupů údajů do databáze v TO (TPV)
Normování výkonů pracoviště, zaměstnanců a obsluhy
Řízení výroby nářadí a přípravků pro finální výrobu v požadovaném termínu a množství

Zaměstnanecké výhody, benefity

Atraktivní finanční ohodnocení a benefity
Zaměstnanecké benefity
Vzdělávací kurzy a semináře pro osobnostní rozvoj
Zázemí stabilní a prosperující společnosti
Moderní pracovní prostředí
Možnost kariérního růstu
Přístup k nejmodernějším technologiím
Možnost podílet se na nových projektech
Lokalita: okr. Louny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Vedení projektů od prvotního zájmu zákazníka po realizaci do výroby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Anglický jazyk – stupeň 4 – jazyková zkouška FE, případě jiná jazyková zkouška na úrovni B2 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky
Ovládání výpočetní techniky
Pokročilejší ovládání počítače (databáze, převody mezi aplikacemi Office, řešení jednodušších problémů)
Písemný projev,slovní projev, schopnost vyjadřování
Obchodní dovednosti
Manažerské dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3258410  Posting date: 2.1.2018