Obsluha laseru vhodné i pro absolventy

Job Leader Europe

Místo práce
Okres Česká Lípa, Okres Děčín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Plnění plánu výroby dle zadání
Každodenní odvod odvedené práce
Dodržování pořádku na pracovišti dle nastavených standardů
Dodržování předepsaných technologických postupů výroby
Správa zapůjčeného nástroje, nářadí a přípravků
Kontrola a údržba stroje předepsané pro obsluhu stroje

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavou práci v rozvíjející se stabilní české firmě
Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu
Velmi dobré finanční ohodnocení a firemní benefity
Školení zaměstnanců ke zvýšení kvalifikace v oboru
Závodní stravování nebo příspěvek na stravování
Lokalita: Šluknovský výběžek, okres Děčín
Mzda: 80-140 Kč/hod
Směnnost: 1 směna

Informace o náboru

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici Obsluha laseru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

rozvíjející se stabilní česká firma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vzdělání: střední odborné s výučním listem (mechanik, obráběč kovů, programátor atp.), příp. SŠ strojírenského zaměření
Částečná znalost programování výhodou
Znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
Vazačský a jeřábnický průkaz, průkaz na VZV výhodou
Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost
Ochota pracovat ve směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3269442  Posting date: 18.12.2017