Kompletace součástek - až 28.500 Kč + škála benefitů!

Job Leader Europe

Místo práce
Hradec Králové, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte šikovné ruce a hledáte stabilní a velmi zajímavě ohodnocené zaměstnání v nadnárodní společnosti?

Pak my hledáme právě VÁS!
Jedná se o drobnou, čistou manuální práci ve výrobě v Hradci Králové.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu
- zajímavé finanční ohodnocení, měsíční škálu bonusů, roční prémie
- nadstandardní příplatky za přesčasy, víkendy, práci v odpolední a noční směně
- další škálu benefitů (13.plat, stravenky, dotované stravování, 25 dnů dovolené a další)
- možnost týdenních záloh
- odměny za doporučení uchazeče
- čisté, tiché a příjemné pracovní prostředí

Informace o náboru

Zaujala Vás nabízená pozice? Zašlete nám životopis na: [email protected], nebo volejte: 777440555

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- pečlivost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3486682  Posting date: 6.9.2018