Pokladní/ směnárna Praha

Job Leader Europe

Místo práce
Hlavní město Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
26000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímá vás finanční sféra a práce s hotovostí? Máte minimálně SŠ vzdělání s maturitou a preferujete osobní kontakt s lidmi, rádi s nimi komunikujete?

Přidejte se k nám na pozici Pokladní/ směnárna!

Co ti nabízíme?

- Komplexní odborné zaškolení + certifikaci ČNB
- Možnost kariérního postupu
- Zajímavé finanční ohodnocení + motivační odměny
- Flexibilní benefity- podle vlastního výběru

Co budeš na této pozici dělat?

- Zajišťovat precizní a spolehlivý servis na pokladně pro klienty
- Spravovat platební příkazy a šeky, administrativní činnost
- Spolupracovat s ostatními kolegy

Pro více informací neváhejte kontaktovat Bibiánu Fabiánovou na ☎ +420770179555 nebo na ✉ [email protected]

Budu se těšit, Bibiána :)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Náš klient je pátou největší bankou na českém trhu a provozuje asi 130 poboček a klientských center.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3615336  Posting date: 6.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 26000