Čistá a lehká práce. Mzda až 28000Kč + 10 000Kč. Dělník.

Job Leader Europe

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Čištěni: jednoduché čištení zařízení jako jsou set top boxy, herní konzole, navigace.
- Oprava: drobné opravy, výměny, kompletace a balení komponentů
- Práce s PC: vkládání dat, práce se čtečkou a interní databází

Zaměstnanecké výhody, benefity

!Nastupte právě nyní a získejte 10 000 Kč nástupní bonus!
Chcete více? Tak doporučte kolegu a získejte 3000 Kč za osobu.
Pozor! Počet doporučených je neomezený, výše odměny záleží jen na vás!!

- mzda až 28 000 Kč
- Víme, že je potřeba si odpočinout. Dostanete 5 týdnů dovolené na zotavenou.
Po dobré práci si zasloužíte dobré jídlo za pár korun! Stravování v kantýně za 15 - 40 Kč/ oběd.
- Rádi sportujete? Na vaši multisport kartu vám přispějeme.
- Do práce můžete jezdit svozovými autobusy z Opatova, Říčan, Kladna ZDARMA
- Oblečení a pracovní pomůcky dostanete ZDARMA
- Vstupní lékařskou prohlídku neplatíte

A JEN S NÁMI ZÍSKÁTE TAKÉ SKVĚLÉHO PARŤÁKA, KTERÝM JE MILÁ A USMĚVAVÁ KOORDINÁTORKA. PROVEDE VÁS CELÝM PROCESEM NÁSTUPU A NADÁLE TADY PRO VÁS BUDE VÁM KDYKOLIV POMOCI, PORADIT, PODPOŘIT. DENNĚ NA TELEFONU A TAKÉ PRAVIDELNĚ PŘÍMO V PROVOZU.

Informace o náboru

Stačí zaslat životopis přes odpovědní formulář, nebo mi rovnou zavolejte na tel: 778 772 555. Teším se na osobní setkání Petra.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost působící v elektro průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- základní práce s PC vám není cizí
- jste zvyklý na 3 směnný provoz (Po-Pa, ranní, odpolední, noční)
- pokud máte platný průkaz VZV ráda vám nabídnu pozici ve skladu
- pokud máte SŠ/SPU vzdělání (elektrotechnika, elektronika, telekomunikační technika) a orientujete se v elektronických schématech, ráda vám nabídnu pozici elektorechnika

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3632868  Posting date: 24.6.2020