Nástrojář - Zajímavá pracovní příležitost ! Až 40000 KČ !

Job Leader Europe

Místo práce
Teplice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stabilní, dynamická, moderní společnost hledá nové kolegy na výše uvedenou pozici!

NABÍZÍME:

•Zajímavé finanční ohodnocení
•13. plat
•Jazykové kurzy
•25 dní dovolené
•Stravenky
•Příspěvek na dopravu
•Moderní pracovní prostředí
•Zázemí stabilní a prosperující společnosti

NÁPLŇ PRÁCE:

•Provádění montáží a demontáží forem vstřikolisů
•Údržbu a opravy forem na oddělení lisovny
•Přípravu (osazení) forem na funkční nebo vzorové lisování
•Tušírování, broušení, leštění (zrcadlový lesk), dolícování ..

POŽADUJEME:

•Vyučení ve strojírenském oboru, technické vzdělání v oboru elektro
•Znalost výkresové dokumentace
•Znalost problematiky montáže a údržby forem na lisování plastů a celkový technický přehled

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3858945  Posting date: 29.1.2020  Lower salary limit (gross): 25 000 Kč/měsíc