Řidič/ka autobusu - skvělý přivýdělek, vhodné pro důchodce!

Job Leader Europe

Místo práce
Ústecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 130 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pozor zajímavá nabídka: Rozšiřujeme své řady a hledáme kandidáty na pozici ŘIDIČ/KA AUTOBUSU -> pozice je vhodná také pro důchodce..

Jsme stabilní a zavedená společnost, ale určitě ne nudná. Jedeme naplno, ale i přesto u nás vládne přátelská a uvolněná atmosféra.

Vaši pracovní náplní bude rozvoz zaměstnanců do jejich zaměstnání!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:

■ Dlouhodobou a stabilní spolupráci ve společnosti, která je na trhu již 12 let!
■ Smlouvu na DPP
■ Skvělá příležitost přivýdělku
■ Možnost zaměstnání také pro penzisty!¨

V případě zájmu neváhejte zareagovat formulářem níže, či rovnou volejte na telefonní číslo: +420 725 145 569!

Teším se na Vaše reakce, Martina .. :-)

Informace o náboru

Potřebujeme, aby jste byli:

■ Řidič s řidičským průkazem sk. D
■ Odborně a zdravotně způsobilí
■ Spolehliví a časově flexibilní
■ Zvyklí na férové jednání a vystupování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální agentura, rozvoz zaměstnanců na pracoviště

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

D

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3869942  Posting date: 27.2.2020  Lower salary limit (gross): 130 Kč/hod.