Technolog v automotive - práce ve fajn kolektivu

Job Leader Europe

Místo práce
Liberec, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co od vás požadujeme?
• Máte SŠ/VŠ technického směru, elektro zaměření výhodou?
• Máte s touto pozicí již nějaké zkušenosti a víte, co takový technolog dělá
• Čeština je pro každého z nás základ, ale musíte se umět domluvit také anglicky (B2)
• Jste odolný vůči stresu a dokážete odprezentovat své výsledky a předat je jak kolegům, tak nadřízeným?
• Nejste sólový hráč, ale raději pracujete v týmu a komunikace s interními kolegy a externími zákazníky je pro vás denní chléb
Co u nás budete dělat?
• Budete zlepšovat produktivity ve svěřených výrobních úsecích
• Hledání úspor a implementování nových technologií vás nemine
• Čeká vás tvorba a aktualizace technické dokumentace (PCP, P-FMEA, SPC, Layout aj.)
• Budete ověřovat kapacity výrobních linek, objednávat zařízení atd.
Co vám nabízíme?
• Příspěvek na penzijní připojištění nebo ŽP
• Příspěvek na kávu či dortík
• Práci v silné mezinárodní společnosti
• Výběr až z 8 dotovaných jídel
• Možnost chodit na rehabilitaci do zdravotního střediska společnosti v rámci pracovní doby
• Lístky na sportovní zápasy, příspěvek na brýle pro děti a další.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Baví vás práce, ve které budou vidět vaše výsledky, kde budete zodpovědný za zlepšování výrobních úseků a implementovat nové technologie? Pokud jste si odpověděli ano, pak hledáme právě vás! Jsme společnost v oblasti automotive, která vyrábí a dodává specifické autodíly, na českém trhu působíme přes 15 let a hledáme technologa!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4008739  Posting date: 5.12.2020