Jedinečná příležitost budovat kariéru v kvalitě !

Job Leader Europe

Místo práce
Chomutov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme německá mezinárodní společnost, která tvoří technologie budoucnosti a E-mobility. Hledáme kvalitáře a nabízíme jim jedinečnou příležitost podílet se na kvalitě technologie budoucností a budovat svoji kariéru.
Uvítáme inženýry kvality, inženýry dodavatelské nebo zákaznické kvality a techniky kvality.

- Zajišťování a kontrola dodržování systému kvality
- Uvolňování výroby, provádění analýz a zajištění chodu sériové kvality
- Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními, dodavateli a zákazníky
- Zodpovědnost za zavádění a kontrolu opatření ke kvalitativním odchylkám

Jak si našeho nového kolegu představujeme?
- SŠ / VŠ technického směru (elektro velkou výhodou)
- NJ nebo AJ na komunikativní úrovni
- Znalost IATF16949, VDA, 8D a FMEA

Co na oplátku nabízíme my Vám?
- Atraktivní finanční ohodnocení + 13. a 14. plat
- 25 dní dovolené
- Příspěvky na dopravu, příspěvky na penzijní připojištění
- Účast na mezinárodních konferencích a možnost dalšího vzdělávání
- Moderní a stabilní zázemí
- Možnost kariérního i finanční růstu
- Možnost podílet se na technologiích budoucnosti
- Zkušenosti s jedinečným know-how a řízením skupiny ZF

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4021842  Posting date: 18.1.2021