Hledáme skladníky s VZV – Klášterec nad Ohří

Job Leader Europe

Místo práce
Klášterec nad Ohří, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 28 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedinečná nabídka jen nyní s nástupním bonusem 12 000 Kč !!Jen u JOB LEADER!!
Dále bonus za doporučení dalšího kolegy 3000 Kč.

Co vás u nás čeká?
• příjem, manipulace a evidence materiálu
• obsluha VZV
• práce na 12h směny v nepřetržitém provozu (6–18, 18–6)

Co od vás potřebujeme?
• platný průkaz na VZV, bez toho se neobejdeme
• dobrou pracovní morálku, za kterou Vás rádi odměníme docházkovým bonusem
• časovou flexibilitu, za kterou vás odměníme příplatkem za pohotovost ve výši 10 %
• základní znalost práce s PC, znalost programu SAP výhodou
• předešlou praxi v oblasti automotive je výhodou, ne však podmínkou

Co vám rádi nabídneme?
• základní mzdu 25 000 Kč
• nástupní bonus 12 000 Kč jen u nás
• docházkový bonus 1 000 Kč každý měsíc jen u nás
• 13. a 14. plat
• nadstandardní příplatky za práci v noci, o víkendu, nebo přesčas
• každý týden možnost zálohy z výplaty
• každý den teplé jídlo za 25 Kč
• pracovní pomůcky a oblečení zdarma
• vstupní lékařskou prohlídku za vás platíme my
• je důležité si odpočinou, máte 25 dní dovolené na rok
• příspěvek na dojíždění až 1 242 Kč
• kvalitní péči usměvavé koordinátorky Aničky, která vám je kdykoliv k dispozici a v prvních měsících zaučení Vám bude parťákem.
Pokud máte platný průkaz VZV, hledáte stabilní a dobře placenou práci, neváhejte se nám ozvat. Rádi se s Vámi osobně setkáme, provedeme výrobou, ať víte kam nastupujete a budeme se těšit na společnou spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automotive společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4023588  Posting date: 21.1.2021  Lower salary limit (gross): 25 000 Kč/měsíc