Jedinečná příležitost budovat svoji kariéru ! #Technolog #Elektro

Job Leader Europe

Místo práce
Chomutov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme lídrem v zavádění technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu. Naší budoucností a vizí je výroba ekologických a bezpečných vozidel. Jste na tom stejně? Pomožte nám realizovat naši vizi! Hledáme nového kolegu na pozici Technologa !
• Zavádění nových technologií – technický a procesní dozor, podpora výroby
• Odpovědnost za výrobní proces technologií používanou při výrobě výkonové elektroniky
• Technická podpora výrobního závodu a při zavádění změn
• Spolupráce na produkčních projektech společně s vývojovým týmem
• Přímá účast v předsériové fázi projektu

Co bychom byli rádi, abyste měli ?
• SŠ / VŠ technického směru
• AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (min B2 ) !
• Zkušenosti na obdobné pozici

Co Vám můžeme nabídnout my ?
• Práce na HPP
• Zázemí stabilní a super moderní společnosti
• Účast na mezinárodních konferencích a možnost dalšího vzdělávání
• Možnost kariérního růstu !
• Atraktivní finanční ohodnocení + 13. a 14 plat
• 25 dní dovolené
• Příspěvky na dopravu
• Příspěvky na penzijní připojištění
• Závodní stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4055402  Posting date: 1.4.2021