Nástup ihned! Mzda až 29 500 Kč + 27 000 Kč bonus jen teď

Job Leader Europe

Místo práce
Klášterec nad Ohří, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
27 000 - 29 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Poslední volná místa! Nástup možný ihned! Jedinečný bonus jen u nás!

Co Vás čeká:
- výroba vzduchových filtrů do strojních zařízení
- práce na tři směny (ranní, odpolední, noční), víkendy volné!
- možnost přesčasů a tím zvýšení výdělku
- práce v čistém a klimatizovaném prostředí

Co požadujeme:
- plnoletost
- manuální zručnost
- dobrou pracovní docházku

Nabízíme:
- mzdu až 29 500 Kč/měsíc
- nástupní bonus 15 000 Kč
- docházkový bonus 12 000 Kč
- příspěvek na dojíždění až 1 500 Kč, nebo svozovou dopravu z Jirkova a Chomutova
- docházkový bonus
- měsíční prémie
- osobní ohodnocení
- 1155 Kč/měsíc do výplaty (příspěvek na stravování)
- 25 dní dovolené
- zákonné příplatky
- možnost týdenních záloh

Neváhejte se ozvat! Rádi se s Vámi osobně setkáme a těšíme se skvělou spolupráci!

ZAVOLEJTE NA TELEFONNÍ ČÍSLO 775623555 NEBO PŘIJĎTE OSOBNĚ NA ADRESU POBOČKY KPT. JAROŠE 593 KADAŇ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Stabilní výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4127798  Posting date: 22.7.2021  Lower salary limit (gross): 27 000 Kč/měsíc