Production Quality Engineer

Job Leader Europe

Místo práce
Ostrov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc13. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vytváření a aktualizaci procesní dokumentace kvality (SWI, katalog vad, 1. OK kus..)
- vedení týmu Řešení problému A3 pro interní problémy a interní reklamace
- sledování výsledků interních "Q-walls" / kontrol včetně nastavení a sledování nápravných opatření
- provádění interních vrstvených auditů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nabízíme relokační balíček pro uchazeče z jiných lokalit (nalezení bytu + příspěvek na ubytování po dobu 18 měsíců)
- doprava zdarma z vybraných lokalit
- zajímavé finanční ohodnocení
- benefit karta - lze uplatnit u široké škály partnerů
- obědy zdarma
- pružná pracovní doba pro ty, kteří chtějí sladit pracovní život s tím osobním
- možnost využít benefitu homeoffice
- víme, že odpočinek je důležitý, tak od nás jako bonus získáte 5 dní dovolené navíc
- jazykové kurzy v pracovní době

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost působící v oblasti automobilového průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- alespoň SŠ technického směru
- praxe v oblasti kvality min. 3 roky
- znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint) + SAP výhodou
- znalost metodiky Problem solving
- znalost Quality core tools (FMEA, Control plan, MSA, PDCA, KAIZEN, SPC, Pareto..)
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4219004  Posting date: 8.12.2021  Lower salary limit (gross): 35 000 Kč/měsíc