Skladník školních a výtvarných potřeb, 130Kč/hod., výplata ihned, Praha 8

JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.

Místo práce
Praha 8, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
130 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do firmy zabývající se školními a výtvarnými potřebami, hledáme šikovného brigádníka/brigádníky na pozici skladník - expedice.

Popis práce: Pracujete se čtečkou, vyskladňování zboží do objednávek, pracujete s obalovým materiálem a balícími pomůckami, balíte objednávky.

Mzda: 130Kč/hod. - výplata ihned druhý den na účet.

Požadujeme
- pevnou, uzavřenu obuv a pracovní oblečení,
-18+,
- spolehlivost a časovou dochvilnost na domluvených směnách.

Nabízíme
- práce je vhodná pro muže i ženy,
- možnost volby směn (časů a dnů),
- pracuje se po-pá, v případě výkyvů sezóny- noční směny/víkendové směny,
- směny jsou v čase 6-14.30hod. a 9.30-18.00hod.,
- peníze vyplácíme ihned druhý den na účet.

Pokud by Vás nabídka zaujala, ozvěte se. Budeme se těšit na Váš zájem.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Firma se zabývá školními a výtvarnými potřebami.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

práce ve skladu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

V praxi se většinou ve spojení s agenturami používají pojmy jako je personální agentura,agenturní zaměstnávání, agentura práce apod.Pojmy personální agentura a pracovní agentura jsou velice často zaměňovány a považovány zcela mylně za synonyma.Tyto pojmy je nutné rozlišovat, jelikož každý má trochu odlišný význam.Personální agentura hledá uchazeče o pracovní místo, tento uchazeč pak uzavře pracovní smlouvu přímo s firmou,ve které zaměstnání vykonává.
ID: 4201587  Posting date: 11.11.2021  Lower salary limit (gross): 130 Kč/hod.