Elektrikári - Nemecko

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
11,-€/hod. brutto, príplatky 7,-€/hod.netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrikárov s nástupom ihneď, prípadne dohodou.

Náplň práce:
- elektroinštalačné práce v novostavbách a pri rekonštrukciách
- ťahanie káblov, zapájanie vypínačov, zásuviek atď.

PONÚKAME VÁM:
- nástupné platové podmienky 11,-€/HOD. brutto
- príplatky za každú odpracovanú hodinu 7,-€/HOD. netto
- práca na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva

Firma Vám zabezpečí ubytovanie, ktoré si hradíte sami. Doprava je individuálna.

- platená dovolenka 24-30 dní za rok
- príplatky za nadčasy, sviatky, za nočnú prácu
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- možnosť zálohy každý týždeň

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás naša ponuka práce?

Tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis na e-mail: [email protected]

Máte známeho, ktorý hľadá tiež prácu, tak neváhajte a povedzte mu o našej ponuke a môžete ísť pracovať ako dvojica.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- prax ako elektrikár
- znalosť nemeckého jazyka min. A2 (aby ste sa vedeli dohovoriť ohľadne práce)
- vlastné auto

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3276061  Posting date: 2.1.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 11,-€/hod. brutto, príplatky 7,-€/hod.netto