2-4 Elektrikári-Mesto Wiesbaden v Nemecku

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď, dohodou
nástupný plat od 12-13,-€/hod. brutto, príplatky 44,-€/deň.netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 2 až 4 stavebných elektrikárov so skúsenosťami a samostatnou prácou na stavbu v Meste Wiesbaden- Nemecko. Pokiaľ by ste boli partia elektrikárov je postačujúce aby sa dohovoril po nemecky jeden z vás.

Náplň práce:
- kompletné stavebné elektroinštalačné práce v novostavbe
- ťahanie káblov, zapájanie vypínačov, zásuviek, svietidiel, dymových senzorov atď.
Možnosť pracovať nadčasy.

Nástup do práce: ihneď prípadne dohodou
Doprava je individuálna.

PONÚKAME VÁM:
- nástupné platové podmienky od 12-13,-€/HOD. brutto ( podľa skúseností)
- príplatky za každý odpracovaný deň 44,-€ netto
- príspevok na benzín vo výške 70€ na mesiac
- práca na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva
- možnosť poskytnutia zálohy v prípade potreby
- pracovné oblečenie
- pomoc pri hľadaní ubytovania

- platená dovolenka 24-30 dní za rok
- príplatky za sviatky, nočnú prácu
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- možnosť zálohy každý týždeň

Informácie o výberovom konaní

Zaujala Vás naša ponuka práce?

Tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis na e-mail: [email protected]

Máte známeho, ktorý hľadá prácu, tak neváhajte a povedzte mu o našej pracovnej ponuke a môžete ísť pracovať ako dvojica.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax ako elektrikár
- potrebné, aby ste sa vedeli na stavbe dohovoriť ohľadne elektrikárske práce s majstrom na stavbe - aspoň jeden zo skupiny
- vlastné auto v partii je potrebné
- samostatná práca podľa výkresov

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3420497  Posting date: 27.3.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: nástupný plat od 12-13,-€/hod. brutto, príplatky 44,-€/deň.netto