Montér sprinklerov v Nemecku

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď, dohodou
2 800 - 3 400 EUR/mesiacplatené ubytovanie, dovolenkové a vianočné prémie, diéty 24€/deň a možnosť firemného auta, prípadne individuálne platové podmienky upresníme na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme montérov na montážne práce stabilných hasiacich zariadení (sprinklerov) v celom Nemecku. Potrebné sú skúsenosti s montážou sprinklerov, výhodou sú skúsenosti s prácami vo výškach.
Možnosť pracovať vo dvojici.

Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA! Po zapracovaní firemné auto!!

ČO TI MÔŽEME PONÚKNUŤ:

- nástupné platové podmienky od 2800 - 3400/mes. brutto (závisí podľa toho, aké máš už s danou prácou skúsenosti)
- skvelí a starostliví koordinátori, dostupní aj cez víkend
- prácu na hlavný pracovný pomer, nemecká pracovná zmluva
- služobné auto
- kvalitné pracovné oblečenie, pracovné náradie
- v prípade potreby zálohy každý týždeň
- platené ubytovanie aj počas víkendov a sviatkov
- pomoc pri žiadosti o nemecké prídavky na deti (cca.250€ na dieťa mesačne)

Väčšinou sa pracuje vo dvojici, takže ak máš známeho, ktorý hľadá prácu môžete ísť pracovať spolu. Vo dvojici je potrebné, aby sa min. jeden z Vás vedel dohovoriť nemecky ohľadne práce a mal auto.

- práca na nemeckú pracovnú zmluvu
- práca na dobu neurčitú
- platená dovolenka 24-30 dní za rok
- dovolenkové a vianočné prémie
- asistencia českého a slovenského koordinátora
- sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie podľa nemeckých zákonov
- zálohy v prípade potreby každý týždeň
- pracovné oblečenie
- kvalitné pracovné náradie
- po zapracovaní možnosť firemného auta

Informácie o výberovom konaní

Životopis môžete poslať na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

inštalatér, mechanik, zámočník,

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax s montážami stabilných hasiacich zariadení - sprinklerov -alebo montáž potrubí, inštalatérska práca, zámočník
-SCHOPNOSŤ DOHOVORIŤ SA PO NEMECKY!!! - vo dvojici sa aspoň jeden musí dohovoriť ohľadom práce v nemeckom jazyku
- samostatnosť, spoľahlivosť

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3469582  Posting date: 7.3.2024  Lower salary limit (gross): 2 800 EUR/mesiac