Zvárači - Nemecko (Bavorsko)

JobRoxx GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
1.február 2021
Mzdové podmienky (brutto)
12,5 EUR/hod.denné diéty vo výške 55-60€/deň NETTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 3 zváračov na metódu zvárania elektródou do Bavorska v Nemecku. Pracuje sa vo fabrike na výrobu motorov. Vyrábajú sa motory do kamiónov a traktorov. Práca na 2 šichty - zváranie zliatiny - nie je potrebný platný certifikát. Vyžadujeme schopnosť dohodnúť sa ohľadom práce po nemecky.
Vyžadujeme licenciu na obsluhu vysokozdvižného vozíka.

- nemecká pracovná zmluva
- dlhodobá práca na jednom pracovnom mieste
- zdravotné, sociálne a dôchodkové poistenie v Nemecku
- pomoc pri vybavení detských prídavkov
- nástupné platové podmienky od 12,50€/hod. brutto
- denné diéty vo výške 55-60€/deň
- pomoc pri hľadaní ubytovania
- doprava na vlastné náklady

Zaujala Vás naša ponuka práce? Tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis a súhlas na spracovanie osobných údajov na e-mail: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

JobRoxx je dynamická nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselných prác. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

zvárač/zámočník

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

skúsenosti s danou prácou, zodpovednosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť

JobRoxx je dynamická spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby. Momentálne zamestnávame v Európe viac ako 100 zamestnancov. Našim cieľom je robiť veci inak -robiť ich lepšie. Naši zamestnanci sa môžu spoľahnúť, že ich pripomienky vypočujeme a čo možno najlepšie spolu aj vyriešime. Snažíme sa dosiahnuť naše ciele a Vašu spokojnosť s prácou u nás.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3591149  Posting date: 26.1.2021  Lower salary limit (gross): 12,5 EUR/hod.