Obchodní zástupce - Zlínsko (18.000-40.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
fix 18000 + provize

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úspěšná zahraniční společnost, která se zabývá servisními službami hledá obchodního zástupce pro Zlínský kraj. Máte obchodní talent a baví Vás komunikovat s lidmi? Nepromeškejte šanci a proměňte své dovednosti za hezkou finanční odměnu! Veškerou administrativu spojenou s prací obchodního zástupce, můžete vykonávat ze své "domácí kanceláře", kterou Vám samozřejmě vybavíme potřebnou technikou:-)

* vyhledávání nových obchodních příležitostí přímo v terénu
* komunikace se zákazníkem a analýza jeho potřeb
* představení produktu / služby klientovi
* dojednávání obchodních podmínek
* kancelář formou "home office"
* reportování nadřízenému

Zaměstnanecké výhody, benefity

* dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
* možnost vysokého výdělku při dobrých pracovních výsledcích
* mobilní telefon
* tablet
* tiskárna+scanner
* služební auto
* nástup možný ihned
* 5 týdnů dovolené
* stravenky

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Opravny a servisy (kromě aut) a jiné osobní služby

servisní služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. SŠ vzdělání
* nutná praxe na pozicích jako obchodního zástupce / akvizitor / aktivní prodej produktů
* zkušenost s aktivním oslovováním potenciálních klientů, prezentací produktu
* komunikativnost, přesvědčivé vystupování
* tah na branku, cílevědomost
* dobrá znalost práce s PC
* ŘP sk. B - aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2730960  Posting date: 20.9.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: fix 18000 + provize