Technický obchodník pro zahraniční obchod s AJ (až 70.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vyhledávat nové zákazníky
* prezentovat firmu a projekty u zákazníka
* každodenní kontakt s obchodními partnery (telefonický, mailový, osobní)
* dohled nad realizovanými projekty
* komunikace s ostatními odděleními ve firmě
* práce s technickými výkresy
* řešení potřeb zákazníka zakázka "na míru"

Zaměstnanecké výhody, benefity

* platové ohodnocení podle dosažených výkonů
* práci v úspěšné české společnosti
* příjemné pracovní prostředí v nových prostorách
* služební automobil
* další.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nebaví Vás stereotypní práce? Rád cestujete? Máte zkušenost v obchodě? Výkresová dokumentace pro Vás není problémem? Vyznáte se stavařině/strojařině? Ovládáte výborně angličtinu? Lákají Vás častá obchodní jednání i v zahraničí? Pak neváhejte, tohle je práce přesně pro Vás, kontaktujte nás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ technického směru
* praxe na podobné pozici (podmínkou)
* znalost čtení technických výkresů (podmínkou)
* velmi dobré komunikační schopnosti
* schopnost stanovovat vhodné obchodní strategie
* dobrá znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint), Outlook, Internet
* Aj – na dobré komunikativní úrovni (podmínkou)
* další jazyky výhodou (Fr, Ru, Ne)
* ochota cestovat do zahraniční ( Německo, Francie, Anglie, ...)
* ŘP sk. B - aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2794728  Posting date: 2.11.2016