Aplikační tester - UAT/UX/UI - provozní portály (30 - 40.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000-40000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* testování webových, mobilních a desktopových aplikací
* provádění UAT, UX a UI testů
* získávání dat z SQL databáze
* testování update / upgrade před nasazením u zákazníka
* vytváření a údržba související dokumentace (postupy, uživatelské příručky)
* vytváření testovacích postupů
* komunikace s vývojem, implementací a servisem

Zaměstnanecké výhody, benefity

* ohodnocení odpovídající zkušenostem
* smlouva na dobu neurčitou
* pružná pracovní doba
* stravenky (menu v blízkých restauracích)
* práce z domu (naléhavé případy)
* dotované kurzy angličtiny v rámci pracovní doby
* osobní a individuální přístup k zaměstnancům
* odborná školení
* rodinná atmosféra
* teambuildingové aktivity
* kreativní různorodá činnost
* firemní chill-out aktivity
* místo výkonu: Brno

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.