Lakýrník (25.000 - 30.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Slavkov u Brna, Česko, Okres Vyškov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25.000-30.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* přichystávání motorů k lakování
* odjehlování, tmelení, čištění, maskování nerovných ploch
* samotné lakování - ruční mokré - dvousložkové (barva se ředí ředidlem)
* dvousměnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

* dobré finanční ohodnocení, příplatky za docházku, odměny
* 5 týdnů dovolené
* příspěvky za docházku, čištění oděvů a další
* obědy v závodní jídelně jen za 27 Kč
* příspěvky na penzijní i životní připojištění
* příspěvky na sportovní a volnočasové aktivity
* Slavkov u Brna

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Velká úspěšná stojírenská společnost zaměřená na kovovýrobu, kusovou a malosériovou. Má kolem 500 zaměstnanců, 3 pobočky v ČR.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

lakýrník

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vhodné pro absolventy technických škol nebo kandidáty s nějakou praxí
* vhodná praxe jako lakýrník nebo alespoň základní zkušenosti ze školy
* zaučí si i lidi se základní zkušeností

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3459442  Posting date: 12.10.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 25.000-30.000 Kč