Programátor (až 35.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Přerov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývoj produktu firmy (nové moduly, funkce)
Úprava IS dle požadavků zákazníka
Práce s dotazy v MS SQL
Občasné cestování za zákazníkem (implementace)
Práce v týmu i samostatně
Školení na pobočce samozřejmostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní pracovní a platové podmínky
Moderní, procesně orientovaná IT společnost
Stravenky
Využití notebooku k soukromým účelům
Po domluvě zapůjčení služebního auta pro soukromé účely
Možnost firemního tarifu pro 5 členů v rodině
Mladý kolektiv, kreativní přístup k práci
Práce v příjemném kolektivu
Odborný růst v oblasti informačních technologií a firemních procesů
Firemní akce i pro rodiny, jako team účast na různých sportovních akcích
Lokalita: okres Přerov

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
Tuto pozici může dělat: it konzultant, it analytik, programátor, absolvent, manager, engineer, inženýr, specialista; se zkušenostmi v sql, mysql, c#, java, python, mssql, pascal, visual basic, c++, delphi, javascript. Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Česká společnost zabývající se vývojem informačních systémů rozšiřuje týmy programátorů o dalšího člena! Důležitá je znalost programování nebo skriptování v libovolném jazyce, znalost ideálně MS SQL (ale i jiné SQL stačí) a hlavně chuť se učit. Můžeš být absolvent nebo i pokročilý, místo se u nás vždy najde. Vhodné i jako částečný úvazek pro studující vysokoškoláky nebo zkušenější kandidáty.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ v IT, technice nebo relevantní – možnost i částečného úvazku, vhodné pro absolventy
Znalost alespoň jednoho programovacího/skriptovacího jazyka
Zkušenosti s SQL dotazy
Analytické, tvůrčí a komunikační dovednosti
ŘP. sk B, nebo možnost a ochota si ho dodělat
Aj - čtení dokumentace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3644229  Posting date: 18.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 25 000 - 35 000 Kč/měsíc