Strategický nákupčí s AJ nebo NJ (až 42.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 42 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* pravidelné sledování a analýza dodavatelského trhu
* jednání s dodavateli - analýza a zpracovnání jejich nabídek s cílem optimalizovat náklady na nákup dané komodity
* vyjednávání o smluvních podmínkách, tvorba a uzavírání smluv s dodavateli
* řešení reklamací
* řízení dodavatelů a jejich pravidelné hodnocení
* podílení se na dalších strategických činnostech v oblasti nákupu
* vedení a udržování technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

* nástup možný ihned
* bonus 2x ročně
* výplatní termín k 10. měsíci
* pružná pracovní doba
* dotované stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* 25 dnů dovolené
* kafeterie benefitů
* Místo výkonu práce: Olomouc

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.Strategický nákupčí, nákupčí, buyer
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Chcete pracovat v krásném, novém, moderním prostředí? Rádi mluvíte a vyřizujete věci v anglickém či německém jazyce? Máte praxi ve strategickém nákupu (navíc Vás to i baví) a umíte to alespoň trošku s výkresovou dokumentací? Pokud ano, tak neváhejte, rádi Vás přijmeme jako nového kolegu!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ / SŠ strojírenského / ekonomického vzdělání
* praxe na pozici strategického nákupčího - minimálně 2 roky
* technický background
* komunikativnost, vstřícnost,...
* AJ nebo NJ na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3729627  Posting date: 1.8.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 35 000 - 42 000 Kč/měsíc