Účetní (30 - 32.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Olomouc, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* práce na účetním oddělení
* správa pohledávek + telefonická komunikace se zákazníky
* podvojné účetnictví
* účtování a evidence faktur
* účtování pokladny, banky
* pořizování účetních dokladů
* daňová přiznání k DPH

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce v malém přátelském kolektivu
* mzdové ohodnocení respektující úroveň znalostí a zkušeností
* možnost dalšího vzdělávání
* příspěvek na stravování
* firemní benefity – služební telefon, notebook
* káva na pracovišti
* pracovní doba 8-16:30 (možná domluva)
* místo výkonu práce: Olomouc

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Práce také vhodná pro účetní, ekonom, podvojné účetnictví, účetnictví, DPH, SW Pohoda, pohledávky.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 a AUTOČECHÁK s.r.o. se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o. a AUTOČECHÁK s.r.o. , se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost AUTOČECHÁK s.r.o. se zaměřením na prodej a servis vozidel, hledá kolegu/kolegyni na pozici Účetní. Jsme firma vážící si svých zaměstnanců a mimo jiné benefity nabízíme i zajímavé finanční ohodnocení. Neváhejte a ozvěte se nám!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

ekonomika

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ ekonomického směru
* praxi na pozici účetní
* znalost podvojného účetnictví
* znalost DPH
* znalost Intrastatu výhodou
* znalost SW MS Office, Outlook
* znalost účetního SW Pohoda výhodou
* řidičský průkaz sk. B výhodou
* komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3828430  Posting date: 9.12.2019  Lower salary limit (gross): 30 000 Kč/měsíc