Účetní

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* budeš pracovat v malém přátelském týmu účetních
* naučíš se vše co se týče slovenského účetnictví
* poradíš telefonicky kolegům na pobočkách při řešení jejich problémů
* zastupíš vedoucí v nepřítomnosti při komunikaci s vedením společnosti
* pomůžeš novým kolegyním v jejich nástupu a zaškolení

Zaměstnanecké výhody, benefity

* mzdové ohodnocení respektující úroveň Tvých znalostí a zkušeností
* možnost dalšího vzdělávání a prohlubování znalostí
* dovolená 25 dní
* placené zdravotní volno 2 dny
* stravenky v hodnotě 90 Kč
* zaměstnanecké slevy
* MultiSport karta, Cafeteria Systém
* místo výkonu práce: Brno

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Práce také vhodná pro účetní, ekonom, podvojné účetnictví, účetnictví, DPH, faktura, slovensko.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 a společnosti Ptáček - velkoobchod, a.s. se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o. a Ptáček - velkoobchod, a.s. se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Máš ráda výzvy? Ráda se vzděláváš a učíš se něco nového? Chceš práci v Brně? Společnost Ptáček – velkoobchod, a.s. hledá posilu do týmu účetních pro Slovenskou republiku – vše Tě naučíme! Máš tu volnou židli!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* máš vystudovanou SŠ ekonomického směru
* orientuješ se v českém účetnictví
* jsi ochotná proniknout do tajů slovenského účetnictví
* znáš MS Office – excel je Tvou výhodou
* vlastníš řidičský průkaz skupiny B
* jsi týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3842346  Posting date: 8.1.2020