Asistent/ka technické přípravy výroby (13-24.000 Kč dle úvazku)

Nabízíme práci vhodnou i na poloviční úvazek. Hledáme asistenta/ku s technickým zaměřením, jsme moderní společnost zabývající se dělením materiálu a výrobou kovových dílců.

Náplň práce:

  • příprava výkresové dokumentace pro výrobu
  • archivace výkresové dokumentace jak elektronicky, tak fyzicky ve výrobních archivech
  • změnové řízení – včasné zajišťování podkladů pro výrobu, rychlá reakce na požadavky výroby
  • úzká spolupráce s výrobou a konstrukcí
  • pečlivost

Požadujeme:

  • SŠ s maturitou – strojní, technické
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • vhodné i pro absolventy (zaučíme)
  • znalost jakéhokoliv podnikového systému – výhodou
  • čtení výkresové dokumentace
  • znalost práce na PC – MS Office
  • schopnost se učit novým věcem, pracovat v týmu i samostatně

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • menší kolektiv pracovníků
  • měsíční prémie
  • příspěvek na připojištění
  • blízkost MHD
  • nástup možný ihned
  • pracoviště: Brno-město

Poznámka:

Nabízíme práci vhodnou i na poloviční úvazek.

Hledáme asistenta/ku s technickým zaměřením, jsme moderní společnost zabývající se dělením materiálu a výrobou kovových dílců.

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 69a
60200 Brno
Česká republika
ID: 3882824  Posting date: 2.3.2020  Lower salary limit (gross): 13 000 Kč/měsíc