Finanční kontrolor (od 50.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Valašské Meziříčí, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 65 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kalkulace a řízení výrobních nákladů
Příprava podkladů k přípravě finančních prognóz a rozpočtů
Analýza a prezentace hospodářských výsledků
Sledování a vyhodnocování odchylek ve srovnání s plánem
Ad-hoc analýzy
Kontrola nákladových středisek
Spolupráce při inventarizaci
Reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na dopravu a stravování
Dovolená dle zákona + navíc sick days
Vánoční odměny
Školení a další možnosti vzdělávání
Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pozice je také vhodná pro kontrolor, ekonom, finanční specialista.
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Máte zkušenost z výrobní společnosti a baví Vás kalkulace, rozpočty a analýzy? Hledáte práci, kde můžete využít Vaše komunikační znalosti AJ nebo NJ? Pokud ano tak tato pracovní nabídka je právě pro Vás :-). Neváhejte zaslat Váš životopis!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ nejlépe ekonomika
Praxe a zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
Velmi dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel
Znalost specializovaného SW (např. Top M, SAP, Helios)
Analytické a logické schopnosti, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3935763  Posting date: 10.7.2020  Lower salary limit (gross): 50 000 Kč/měsíc