Vedoucí logistiky

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Valašské Meziříčí, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
srpen 2020
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsícmda navíc, bonusy, benefity

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete zodpovědní za vedení skladu se směnným provozem, příjem, expedici i pohyb materiálu uvnitř firmy, optimalizaci skladových zásob, budete úzce spolupracovat s oddělením plánování, výroby a nákupu, budete se podílet na tvorbě strategie logistických procesů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zajímavou a různorodou práci ve vedoucí pozici v zahraniční společnosti, řadu benefitů, mzdu dle výkonu s odměnami a prémiemi.

Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Tato pozice je také vhodná pro vedoucího skladu, logistika, manažera logistiky.
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Zahraniční společnost hledá člověka s přirozenou autoritou, schopností domluvit se anglicky a praxí ve výrobní automotiv společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

výrobní logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme minimálně SŠ vzdělání, praxi s vedením lidí ve výrobní automotiv společnosti min. 2 roky, zkušenost s vedením skladu ve výrobní společnosti, zkušenost s tvorbou procesů v oblasti toku materiálu (příjem, expedice, interní pohyby materiálu). Podmínkou je porozumět a domluvit se anglicky.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3944307  Posting date: 29.7.2020  Lower salary limit (gross): 40 000 Kč/měsíc