C#, co si rozumí s AWS (70 – 100.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
75 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* C# a .Net Framework;
* AWSko;
* a navíc Docker nebo i Kubernetees.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práci, kde vyznáváme filozofii „work hard, play harder“.
* Možnost růstu jak profesního, tak i kariérního.
* Benefity, které oceníte (flexibilní pracovní doba, home-office nebo 5 týdnů dovolené a další…)

Informace o náboru

Zaujali jsme Vás? Napište, ptejte se, pošlete CV – my se už těšíme!

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vývoj SW - audiovizuální aplikace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Především, že si s C# a AWS rozumíte.
* Praxi na vývojářské pozici aspoň 2 roky.
* A konečně, nebojíte se Angličtiny – nemluvíme s ní denně, ale použijete ji.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3995434  Posting date: 16.12.2020  Lower salary limit (gross): 75 000 Kč/měsíc