Obchodní asistent/ka s AJ (od 35.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zadávání zakázek do systému a práce s nimi
* tvorba nabídek pro zákazníky
* správa veřejných zakázek a hlídání nově vypsaných
* příprava analýz a finančních plánů pro obchodního ředitele
* práce s MS Office a interním systémem

Zaměstnanecké výhody, benefity

* pružná pracovní doba
* 5 týdnů dovolené
* telefon a notebook i pro osobní využití
* jazykové a další odborné vzdělávání
* zázemí rostoucí české společnosti se speciálním produktem

Informace o náboru

Tato pracovní pozice je také vhodná pro obchodní asistent, asistent, referent, koordinátor, obchodní zástupce, office manager se znalostí ekonomika, obchod, B2B, B2C, B2G, veřejné zakázky, tendr, akvizice, komunikace, CRM, AJ.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro významnou českou společnost se speciálním produktem hledáme podporu na obchodní oddělení - budete zpracovávat zakázky, tvořit nabídky pro české a zahraniční zákazníky a účastnit se důležitých jednání. Pokud chcete stabilitu, nevšední obor a možnost růstu, tak se nám určitě na tuto nabídku ozvěte!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomie/Obchod

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ ekonomického/obchodního zaměření
* praxe na obchodním oddělení min. 2 roky
* zkušenost s veřejnými zakázkami (tendrová řízení)
* analytické a logické myšlení
* AJ komunikativní

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4031042  Posting date: 8.2.2021  Lower salary limit (gross): 35 000 Kč/měsíc