Stavbyvedoucí / Mistr – spol. PKS stavby (až 55.000 Kč) #1080

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* řízení realizace pozemních staveb
* zajištění výrobního procesu, pracovních postupů a plynulosti výstavby
* práce s výkresovou dokumentací a kontrola správné realizace stavby
* zajištění technologických a pracovních postupů
* dodržování právních norem, zejména v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci,
ekologie a požární ochrany
* plnění výrobních úkolů v objemu, sortimentu, kvalitě a čase
* vedení staveb dle zakázky (Královehradecký, Pardubický, Jihomoravský, Středočeský kraj a Vysočina)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
* udržování a zvyšování kvalifikace
* dovolená 25 dní
* příspěvek na stravování
* příspěvky na sportovní aktivity a zdraví zaměstnance
* služební telefon a auto i k soukromým účelům
* společenské a kulturní akce

Informace o náboru

Tato pracovní pozice je také vhodná pro uchazeče, kteří hledají práci jako stavitel, stavební mistr, stavbyvedoucí, práce na stavbách, vedoucí stavby, práce ve stavebnictví apod.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.
Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Na stavebním trhu působíme už téměř 60 let. Jsme silná, stabilní, technicky vyspělá a dynamicky se rozvíjející skupina firem. Zaměřujeme se na dodávky staveb pro soukromé a veřejné investory od výkupu pozemku až po kolaudaci. Nabízíme architektonické a projekční činnosti, developerské a inženýrské služby, generální dodávky staveb, výrobu a montáž oken, výrobu betonových směsí a malt a řadu dalších činností souvisejících se stavebnictvím. V rámci konsolidovaného obratu skupiny PKS se řadíme mezi 15 nejvýznamnějších stavebních společností v České republice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. SPŠ stavební, nejlépe obor pozemní stavby
* praxe na pozici stavbyvedoucí, popř. mistr (absolventi vítáni)
* praxe v řízení ekonomiky stavby výhodou
* autorizace v oboru výhodou, případně možnost získání
* znalost práce s PC (MS Office, internet)
* ŘP sk. B – aktivní řidič
* samostatnost, spolehlivost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4036190  Posting date: 19.2.2021  Lower salary limit (gross): 35 000 Kč/měsíc