Specialista aplikační podpory Kentico - Praha, HO

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Spolupráce v malém týmu v rámci podpory CMS Kentico.
* Váš nejbližší kolega má na starosti marketingovou stránku a na Vás čeká role technické aplikační podpory.
* Spolupráce s naším externím partnerem.
* Vaším úkolem bude v první řadě zajištění stability a dostupnosti celé aplikace.
* Interpretace požadavků našich obchodníků do technického jazyka tak, aby mohli být rychle zpracovány a realizovány v praxi.

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Nabízíme Vám práce ve stabilní společnosti
* Neformální pracovní prostředí, ať už jde o dress-code či o atmosféru.
* Možnost pracovat z home-office i poté, co všichni už budou zpět v kancelářích – je to na Vás.
* Spoustu neformálních firemních akcí
* Samozřejmostí jsou – multisport karta, 25 dnů dovolené a 3 sick-days, stravenky, firemní mobilní tarif i pro rodinu nebo relax zóny v kancelářích s čerstvým ovocem a spoustu dalšího.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

SW company

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Zkušenosti na obdobné pozici, ideálně jste pracoval/a přímo se Kenticem.
* Nebojíte se komunikovat – právě vy budete vztyčným bodem mezi obchodníky a techniky.
* Máte znalosti z oblasti designu či správy webu či CMS.
* Domluvíte se anglicky a nedělá Vám problém ani každodenní komunikace.
* Jste týmový hráč. I když to může znít jako klišé, na tom, abyste do týmu zapadl, si opravdu zakládáme.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4041266  Posting date: 3.3.2021