Strategický produktový manažer s NJ #1096

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Lány 77, Bohunice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Péče o stávající zákazníky v ČR a SR, akvizice nových zákazníků
* Určit produktovou a prodejní strategii, kterou rozvinete ve spolupráci s týmem obchodních zástupců
* Aktivně podporovat obchodní tým (zjišťovat potřeby zákazníků, sbírat prodejní argumenty)
* Sledovat nové trendy ve svěřené produktové oblasti, navštěvovat veletrhy a výstavy v zahraničí
* Spolupracovat s marketingem v rámci podpory prodeje našich produktů a tvorbě image produktu
* Školit a prezentovat (pro zaměstnance, ale i pro zákazníky)
* Spolupracovat na interních projektech

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost seberealizace a podílení se na rozvoji ryze české firmy s tradicí
* otevřenou komunikaci a k tomu skvělý tým, který umí podpořit nejen v začátcích
* týden dovolené navíc
* služební auto i k soukromým účelům, stejně jako mobil a notebook
* karta Multisport
* příspěvek na stravování
* interní vzdělávání
* plat 30 000 – 50 000 Kč/měsíc
* ...a skvělou kávu!

Informace o náboru

Tato pracovní pozice je také vhodná pro Obchodní zástupce, Key Account Manager, Obchodní manažer, Product Manager, Business Development Manager, Produktový manažer.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost SURFIN Technology s.r.o. je významným dodavatelem technologických celků pro povrchové úpravy a dílčích zařízení pro aplikaci práškových nebo mokrých barev a otryskávání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* min. SŠ vzdělání ideálně technického směru
* umíte nastavit obchodní strategii produktu
* dělal jste analýzy trhu, segmentaci zákazníků a cílových skupin
* máte pokročilou znalost němčiny (úroveň B2)
* jste ochotný cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4045125  Posting date: 11.3.2021  Lower salary limit (gross): 30 000 Kč/měsíc