Montér/mechanik (až 32.000 Kč vč. bonusů)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Kuřim, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 27 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* samostatná montáž strojních části
* dodržování technologických postupů
* práce dle výkresové dokumentace
* zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavá práce na 1 směnu
* příspěvek na stravné
* 25 dní dovolené
* vánoční odměny
* firemení akce a jiné benefity
* nástup možný ihned
* vhodné na dojezd u Kuřim, Blansko, Brno - Řečkovice

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta. Tato pracovní pozice je také vhodná pro
montér, mechanik, operátor výroby, zámečník, elektronik. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám. Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Můžeme nabídnout příjemné/ moderní pracovní prostředí a práci na 1 směnu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SOU/SŠ strojní, technické
* praxe s montážemi/ servisem strojů výrobě
* orientace ve výkresové dokumentaci
* znalost práce s dílenskými měřidly
* manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4078098  Posting date: 10.5.2021  Lower salary limit (gross): 27 000 Kč/měsíc