Pracovník na řízení zákaznických reklamací s AJ (až 40.000 Kč)

Náplň práce:

  • řízení zákaznických reklamací a požadavků
  • komunikace a jednání se zákazníky
  • kontrola požadované kvality a kvantity vstupů a výstupů ve výrobě
  • 8D reporty

Požadujeme:

  • zkušenost se SAP programem - výhodou
  • alespoň minimální zkušenosti s prací v kvalitě ve výrobní firmě
  • znalost postupů a metod řízení kvality
  • znalost výkresové dokumentace
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2, častá přímá komunikace se zákazníky

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • firemní mobil, notebook
  • příspěvek na sport, kulturu, apod.
  • příspěvek na stravování
  • další odměny a bonusy

Poznámka:

Máš alespoň miniámální zkušenosti s prací v kvalitě ve výrobní společnosti? Tak neváhej a pošli mi svůj životopis :-)

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Lenka Henzlová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když pošlete žádost.Poslat žádost společnosti
ID: 4093216  Posting date: 7.7.2021  Lower salary limit (gross): 25 000 Kč/měsíc