How can we help you?

Nákupčí / asistentka na oddělění nákupu s AJ (až 35.000 Kč)

Náplň práce:

  • vyjednávání dodacích termínů a komunikace s dodavateli
  • zajišťování nákupu výrobního materiálu
  • zadávání objednávek do interního systému
  • práce s MS Office, SAP, atd.

Požadujeme:

  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • praxe na obdobné pozici
  • zkušenosti se SAP systémem výhodou
  • pokročilá znalost AJ (komunikace v AJ s dodavateli)
  • uživatelská znalost MS Office
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na sport, kulturu, apod.
  • příspěvek na stravování, stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • další bonusy a prémie
  • možnosti využívat HO

Poznámka:

Když se řekne nákup, nepředstavíte si nákupní košík a fronty, ale naopak objednávání výrobního materiálu a komunikaci s dodavateli? Hledáte stabilitu, fajn kolektiv a možnost dalšího rozvoje? Tak tedy nepropásněte tuto nabídku!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 4119006  Posting date: 10.8.2021  Lower salary limit (gross): 30 000 Kč/měsíc